ÜCRETSİZ KANSER TEDAVİSİ VERİYORUZ! | Palyatif Hasta Bakımı
Size bir telefon kadar yakınız
Dil Seçin
english german arabic turkish

ÜCRETSİZ KANSER TEDAVİSİ VERİYORUZ!

Elekta Versa HD™  Nedir ?

Kanserde Yeni Jenerasyon Işın Tedavisi Elekta Versa Hd

“Yüksek Doz Oranı” modu tedavi süresini kısaltıyor

Geleneksel radyoterapi tekniklerinin tümünü etkin ve güvenli şekilde uygulayabilen Elekta Versa HD, bunun yanı sıra lineer hızlandırıcı bazlı stereotaktik tedavileri uygulayarak, modern kanser tedavisindeki gelişmeleri bir adım ileri taşımaktadır. Cihazın “Yüksek doz oranı” modu eski nesil lineer hızlandırıcılara göre üç kat fazla maksimum doz oranı sağlamaktadır. Versa HD, yüksek doz oranı uygulama seçeneğiyle, tedavi süresine kısaltırken başarı oranını arttırmaktadır.

Yüksek güvenilirlikle hedefe yönelik ışınlama

Versa HD cihazında Elekta’nın devrimsel nitelikteki çok koruma yapraklı ışın sınırlayıcı cihazı olan AgilityTM bulunmaktadır. Agility’nin koruma yaprağı hızı diğer sistemlere göre iki kattan daha yüksektir. Bu ışın sınırlayıcının patentli koruma yaprağı pozisyonlama teknolojisi, koruma yaprağı hareketlerini gerçek zamanlı olarak doğrulamakta ve aşırı hassasiyet, yüksek güvenilirlik ve gelişmiş uyumlulukla ışınlama yapılmasını sağlamaktadır. Cihazda bulunan 160 adet alan şekillendiricisi (MLC), hedef tümörün şeklini daha iyi belirlemekte ve sağlam organların zarar görme riskini azaltmaktadır.

Geliştirilmiş hasta güvenliği ve konforu

Versa HD, yeni ergonomik özellikleri ve daha yumuşak ve modern hatlı şekliyle rahat ve güvenli bir tedavi ortamı sağlamaktadır. Düşük mekanik gürültü ve ortam ışıklandırma efektleri ile Versa HD hasta konforunu oldukça arttırmaktadır.

ÜSTÜN TEKNOLOJİK ÖZELLİKLERİ

  • Yoğunluk ayarlı radyoterapi, görüntü kılavuzluğunda radyoterapi ve sterotaktik yani nokta atışı ile tek cihazda birçok tedavi olanağı sağlar.
  • Conebeam CT (Düşük doz volumetrik BT)
  • Elekta Agility® MLC ile tam entegre; 40 cm x 40 cm tam alan boyunca 160 x 5 mm koruma yaprakları sayesinde hedef tümörün şekli en keskin şekilde belirlenir.
  • Yüksek koruma yaprağı hızıyla tedaviler daha hızlı verilebilir.
  • Terapötik olmayan dozda önemli derecede azalma sağlar.
  • Versa HD ayrıca, modern ergonomisi, hasta dostu olan daha yumuşak ve parlak dışı, düşük mekanik gürültüsü, yeni kullanıcı kontrolleri ve ayrıca hasta için daha güven verici ve rahat bir atmosfer yaratmak için konulan ortam ışıklandırma efektleri sayesinde hasta konforunu arttırır.

BU HİZMETDEN ÜCRETSİZ SGK’LI OLARAK YARARLANMAK İSTİYORSANIZ HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

ÜCRETSİZ KANSER TEDAVİSİ VERİYORUZ!'NE AİT YORUMLAR