Palyatif Bakım Merkezi | Palyatif Hasta Bakımı
Size bir telefon kadar yakınız
Dil Seçin
english german arabic turkish

Palyatif Bakım Merkezi

Palyatif Bakım Merkezi

Palyatif Bakım Merkezi

 

Palyatif bakım merkezi, Onkoloji, Demans, Alzimer, Parkison, İnme, Solunum yetmezliği, Şeker hastalığı, Operasyon sonrası bakım, sosyal ve ruhsal ihtiyaçlarını önemseyen 7/24 Sağlık ekibi ile tedavi edilmektedir.

Palyatif bakım merkezinde sağlık hizmeti alan hastaların tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği Psikolog desteği ve odada fizik tedavi alarak yaşam standartlarını en üstte tutmaktayız.

Palyatif bakım merkezlerimizde şuana kadar 14.800 hasta için sağlık hizmeti verilmiştir. Hasta Memnuniyeti %95’dir.

Palyatif bakım merkezimize transfer etmiş olduğumuz hastalarımız ilk etapta tüm tetkikleri yapılıp doğru tedavi için planlama yapılmaktadır. Palyatif bakım merkezinde doğru tedavi çok önemlidir hasta için en uygun tedavi planlaması sonrası hızlıca tedavilerine başlanılmaktadır. Algoloji hekimi ağrı problemi olan hastalar için özel tedavi planlamaktadır. Uzun süre yatağa bağımlı hastalar için özel fizyoterapistler eşliğinde hasta odasında fizik tedavi hizmeti alarak kısa sürede toparlanmasını sağlamaktayız. İnme hastaları için hastanemizin özel Fizik tedavi merkezinde en son teknoloji ekipmanlarla tedavi süresi başlatılmaktadır.

Palyatif bakım merkezi

Palyatif bakım merkezimiz özel hastane içerisinde yer almaktadır. Uzman kadrodan oluşan doktor kadromuz ve ekibimizle acil durumlarda anında müdahale edilmektedir. Hastanemizde tüm branşlarda sağlık hizmeti alabilmektesiniz. Palyatif bakım hastası için talep edilmesi durumunda farklı branşlardaki hekimlerimiz konsültasyon yapmaktadır.

Bakım merkezimizde yapılan rutin tetkikler ( Kan tahlili,Röntgen) için herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Palyatif bakım hizmetimiz bir pakettir ve ücretlendirmesi sabittir.

Palyatif bakım merkezi olarak sağlıklı günler dileriz,

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN