Özel Hemşirelik Hizmeti | Palyatif Hasta Bakımı
Size bir telefon kadar yakınız
Dil Seçin
english german arabic turkish

Özel Hemşirelik Hizmeti

04.01.2021
Özel Hemşirelik Hizmeti

Özel Hemşirelik Hizmet

 

Ülkemizde insanların hastanelerde operasyon gördükten sonra nekahet dönemini geçirebileceği Avrupa’da yaygın olan sanatoryumlar mevcut değildir. Birçok aile hastane sonrası bakım hizmetleri konusunda çaresiz kalmaktadır. Gerek hasta için gerekse hastanın yakınları için oldukça zorlu bir süreç olduğundan çareler aranmaktadır.  Bu çerçevede evde özel hemşire hizmeti olabilecek en uygun çözüm olarak ortaya çıkmaktadır. Hasta doktorunun önerileri çerçevesinde hasta olan kişilere evde tıbbi gereksinimleri giderecek biçimde hemşirelik hizmeti alınabilmektedir.

Evdeki hastanın gerek duyduğu hizmete göre 7 gün 24 saat ya da belirlenen saatlerde hizmet verilebilmektedir. Evde bakın gereksinimi duyan hastaya saatlik, günlük, istenirse haftalık veya aylık evde hemşirelik hizmeti verilebilmektedir. Hasta bu sayede hastane psikolojisinden kurtularak yakınlarının yanında evde tedavi alma imkânına kavuşmaktadır. Uzman hemşire ile alınan hizmet kronik hastalıkların tedavisinde yaşanabilecek rahatsızlıkları bertaraf etmede iyi bir çözümdür. Evde deneyimli hemşire ile alınacak yardım meydana gelebilecek risk minimum düzeye indirmektedir.

Evde Hemşirelik Hizmeti Alınabilecek Alanlar

Evde hemşirelik hizmeti alabileceğiniz hemşirelik alanlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

-Yoğun bakım alanı

-Yeni doğan alanı

-Onkoloji alanı

-Geriatri alanı

Bu alanlarda uzman ve deneyimli hemşirelerimiz sizlere hizmet vermektedir. Bu alandaki personelimiz düzenli aralıklarla eğitim alan ve kendilerini geliştirme konusunda gayret içindedirler. Bu gibi konularda önem arz eden çabuk ve yerinde karar verebilme yeteneği personelimizde mevcuttur. Ayrıca çabuk bir şekilde verileri toplama ve doğru teşhisi koyma açısından da güvenebileceğiniz elemanlara sahibiz.  Acil müdahale gerektiren durumlarda sakinliğini koruyabilen, çevre düzenlemesine dikkat eden ve danışmanlığına güvenilen personelle hizmet vermekteyiz.

Evde hemşirelik hizmetleri çok çeşitli alanlarda yapılabildiğinden özel hemşire ücreti bu alanlara göre farklılık arz etmektedir. Kaliteli bir hemşirelik hizmeti almak için internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Bizi aramanız durumunda size en uygun hizmet ve fiyatı paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN