Özel Hastanelerde Ücretsiz Işın Tedavisi | Palyatif Hasta Bakımı
Size bir telefon kadar yakınız
Dil Seçin
english german arabic turkish

Özel Hastanelerde Ücretsiz Işın Tedavisi

05.01.2021
Özel Hastanelerde Ücretsiz Işın Tedavisi

Özel Hastanelerde Ücretsiz Işın Tedavisi

 

Kanser tedavilerin de artık, yeni nesil ışın tedavisi Elektro Versa HD kullanılmakta. Elektro Versa geleneksel olarak bilinen tüm radyoterapi şekillerini güvenli bir şekilde uygulayabilmektedir.

Işın tedavisi olarak kullanılan bu cihazda ‘yüksek doz oranı’ adı verilen bir mod bulunmaktadır. Bu mod sayesinde normalin tam 3 katı doz oranı sağlanmaktadır. Bu oran tedavi süresinin kısaltılması ve başarı oranının normalden daha fazla olması açısından çok önemli bir özelliktir.

Işın Tedavisi Güvenli midir?

Versa HD cihazında, mevcut ışınları sınırlamak için bir cihaz bulunmaktadır. Bu cihaza Agility adı verilmiştir. Aglitiy de bulunan koruma yaprağı normal sistemlerden iki kat daha fazla hıza sahiptir. Bu durum yüksek hassasiyet, güvenli uygulama ve gelişmiş bir uyum içinde ışınlama yapılmasını sağlamaktadır. Cihazda 160 adet alan şekillendirici bulunur. Bu alan şekillendiriciler sayesinde, tümörün şekli ve tabi sınırları daha kolay belirlenir böylelikle sağlıklı organların zarar görmesinin önüne geçilmiş olur.

Tedavi sürecinde hastanın rahat ve konforlu olması en önemli kriterlerden biridir. Versa HD oldukça ergonomik özelliklere sahip, normalden daha yumuşak şekil ve yapısıyla güvenli tedavi ortamı oluşmasına yardımcı olur. Çok düşük bir mekanik gürültüye sahip olan versa HD cihazında ışıklandırma ve efektler sayesinde hasta konforu artmaktadır.

Tedaviden Ücretsiz Yararlanmak Mümkün mü?

Ücretsiz ışın tedavisi, alışkın olunanın aksine bir durum teşkil ettiği için inanması güç gelebilir. Fakat var olan her şeyin insan sağlığı üzerine kurulu olduğu unutulmaması gerekir.

Kanser tedavileri uzun süren zorlu bir süreci kapsar. Kanser vakalarında en önemli noktalardan bir tanesi erken tanı konulmasıdır. Tanı konulduktan sonra hemen tedavi sürecini başlatmak da bir diğer önemli ve kritik noktadır. Toplumun tüm kesimlerini kapsayabilmesi adına ışınla kanser tedavisini ücretsiz almak mümkündür.

Daha detaylı bilgi için www.palyatifhastabakim.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN