7/24 En Uygun Ambulans Hizmeti | Palyatif Hasta Bakımı
Size bir telefon kadar yakınız
Dil Seçin
english german arabic turkish

7/24 En Uygun Ambulans Hizmeti

05.01.2021
7/24 En Uygun Ambulans Hizmeti

7/24 En Uygun Ambulans Hizmeti

 

Özel ambulanslarla yapılan hasta nakil hizmeti bir sağlık hizmetidir. Şirketimiz, özel bakıma ihtiyacı olan hastalarınız ile palyatif bakım ve yoğun bakım yatışları yapılacak olan hastalarınız  için hem şehir içi hem de şehir dışı evden hastaneye, hastaneden eve ve hastaneden hastaneye en uygun ambulans hizmeti vermektedir. Ambulans hizmetimiz profesyonel ekibimiz ve donanımlı araçlarımız ile Sağlık Bakanığı’nın bu konu ile ilgili yönetmeliklerine uygun olarak yerine getirilmektedir.

Şehir İçi Hasta Nakil Hizmetleri

Şehir içi hasta nakil işlemleri hizmetimiz tıbbi ekipman açısından donanımlı araçlarımızla tecrübeli ve uzman ekiplerimizin gözetiminde yapılmaktadır. Ekibimizde hazır bulunan doktorlarımız ile tıbbi personelimiz düzenli olarak son tıbbi gelişmeler konusunda eğitim almakta ve nakil sırasında ihtiyaç duyulabilecek tüm uygulamalar konusunda bilgilendirilmektedirler.

Nakil sırasında hastanın konforu ve güvenliği gözetilirken aynı zamanda nakil edilen hastanın devam eden tedavisinden mahrum kalmaması için gerekli tüm düzenlemeler ve hazırlıklar yapılmaktadır. Nakil sırasında oluşabilecek acil durumlarda ihtiyaç duyulan ve gerek görülen  tıbbi müdahaleler için her türlü ekipman araçlarda hazır bulundurulmaktadır.

Şehir Dışı Nakil Hizmetleri

Şehir dışı ambulans hizmetlerimiz bir gün veya birden fazla gün için yapılabilmektedir Özellikle çevre illerde bulunan hastanelerde tedavi gören hastaların İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde bulunan 3. seviye devlet hastanelerine, üniversite veya araştırma hastanelerine veya özel hastanelerine nakil işlemleri bu gruptadır. Hastalığı devam eden hastaların nakil işlemleri bu kapsamdadır. Ambulanslarımız hastanın nakli sırasında oluşabilecek herhangi bir özel durum veya atak sırasında hastaya en doğru bir şekilde müdahale edebilecek donanım ve uzman doktor ile tıbbi personelden oluşan ekipler ile hizmet vermektedir.

Ambulans ile nakil işlemleri içi kiralama ücretleri kullanılacak süreye ve ambulans içinde bulunan ekipmanların özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN